Tirana
scattered clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
2.1kmh
40 %
Mar
25 °
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

Kundërshtar në politikë, Basha i trishtuar për ndarjen nga jeta të Bujar Nishanit: U prehtë në paqe!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti demokrat, Lulzim Basha, ka reaguar për ndarjen nga jeta të ish-presidentit Bujar Nishani.

Përmes një mesazhi në Facebook, ish-kreu i PD i shpreh ngushëllimet familjes për humbjen e njeriut të tyre të dashur.

albsig

Ndonësë së fundmi Nishani ishte një ndër zërat kritikë të Bashës, kjo nuk e ka penguar atë që të trishtohet për ikjen e tij.

“Trishtues lajmi i ndarjes së parakohshme nga jeta të Presidentit Bujar Nishani.

Ngushëllimet më të ndjera familjes, miqve dhe të afërmve të tij. Sot Partia Demokratike ka humbur një politikan të përkushtuar, kontributin e të cilit për të dhe Shqipërinë do ta kujtojë përherë me respekt. U prehtë në paqe!”,

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img