Kumbaro

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:22 30-01-2015 Kumbaro

Ministrja e Kulturës Mirela Kumbaro nuk i ka lënë gjë shefit, Edi Ramës. Ja tek e shohim në këtë foto ku ministrja me aparatin e vet celular është duke fotografuar një skenë në muze. Ndoshta kërkon ta hedhë në “Facebook”. Por të njëjtën gjë bën dhe Rama. E ndërsa ai nuk ia dilte dot më vetë të bënte fotot dhe mori fotograf, ministrja se ka hiç problem t’a shkrepë vetë aparatin.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022745847702026
array(1) { ["section"]=> string(12) "kumbaro-1872" }