Tirana
broken clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
3.6kmh
75 %
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
15 °
Mar
12 °
Mër
12 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

KULMI i sfidave në “Big Brother Vip”, Luizi humbet lojën dhe ur*non live (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Banorët e “Big Brother Vip” janë duke vijuar me lojën e rezistencës, ku do t’u duhet të rrinë të paktën 10 orë pa lëvizur, duke mbajtur shtypur një buton gjatë gjithë kohës.

Por një e papritur mesa duket i ka ndodhur Luizit, pasi në tentativë për të mos u eliminuar, ka urinuar teksa është mbuluar me batanije. Të ndodhur në këtë moment të sikletshëm banorët e tjerë kanë kërkuar që të vendoset muzikë në mënyrë që të mos dëgjohet asgjë.

Më pas, Luizi u skualifikua nga loja. Ai ishte i pari banor që e mori me sportivitet sfidën e rezistencës, duke shprehur bindjen që do thyente rekordin botëror të 14 orëve për të fituar 2500 euro.

Më shumë