Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Kujtim Gjuzi: Sot erdha në Kuvend me urban, sa më pa fatorino ndezi direkt kondicionerin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Kujtim Gjuzi ashtu si edhe deputetët e tjerë ka mbajtur fjalimin e e fundit në Kuvend për këtë sezon. Nga foltorja ai u shpreh se ditën e parë ka shkuar në Kuvend me biçikletë, ndërsa sot ka hipur në urban, por sipas tij sa e kanë vënë re fatorino dhe shoferi, kanë ndezur kondicionerin.

“Sot hipa në autobus. Dhe qytetarët thanë sapo hipët ju në autobus u ndez kondicioneri. Duke dhënë dorëheqjen, kryetari i Kuvendit tregoi që ka në fund të shpirtit një ndjesi papnore.

Që të rinjtë të kenë mundësi më shumë. Çdokujt do i shkonte në mendje të falenderonte familjen e tij. Ne duhet të ishim këtu. 83 mijë vota të pavlefshme janë shumë”, u shpreh Gjuzi.

Më shumë

spot_img
spot_img