Kujtim Gjuzi në ‘fluturim’, e gjen veten në botën e 'Hollywood': Falenderoj të gjithë ata që më quajnë Chuck Norris (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:04 07-04-2020 Kujtim Gjuzi në ‘fluturim’, e gjen veten në botën e 'Hollywood': Falenderoj të gjithë ata që më quajnë Chuck Norris (FOTO) Montazh: Gjuzi dhe chuck norris

Deputeti i opozitës parlamentare Kujtim Gjuzi jo në pak raste është vënë në qendër të vëmendjes mediatike me deklaratat që bën, kështu ka ndodhur edhe këtë herë.

Përmes një postimi në “facebook” Gjuzi ka hedhur një foto teksa “fluturon” me motorr por ajo që bie në sy është se deputeti e shikon veten në "Hollywood".

Në foto bashkë me Gjuzin shihet aktori i njohur Chuck Norris i cili po ashtu është mbi një motorr në një nga filmat ku ka luajtur.

Siç duket Chuck Norris është një nga herionjtë e Gjuzit dhe fakti që e krahasojnë me të është një kompliment i madh për deputetin

“Falenderoj me respekt te gjithe ata qe me quajne ne nje fare menyre amerikan si i madhi " chuck norris " por....?!!

Fakti qe albanet jane qytetrim i pare me ben te ndjehem mrekullisht mire qe jam bir i etnise pellazgo - ilire - albane - shqipe gj.k”, shkruan Gjuzi.

dfdfdddf.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010256052017212
array(1) { ["section"]=> string(121) "kujtim-gjuzi-ne-fluturim-e-gjen-veten-ne-boten-e-hollywood-falenderoj-te-gjithe-ata-qe-me-quajne-chuck-norris-foto-201758" }