Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Kujtim Gjuzi merr pushimet, lundron me skaf përgjatë bregdetit shqiptar (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e069299d581050fc4cf0a081d6556587

Deputeti i opozitës së re në Parlament, Kujtim Gjuzi, ka publikuar në foto teksa duket që ka marrë pushimet.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Gjuzi ka publikuar një foto teksa shihet në një skaf në det  dhe në sfond duket pamja nga qyteti i Durrësit.

Mbi foto Gjuzi ka bërë dhe një mbishkrim ku thotë: LIRI DEMOKRACI 1990 do te ndodhe 2019

Në mes të komenteve deputeti bën me dije edhe vendodhjen e saktë të tij, teksa shkruan se sapo ka dalur nga Kapiteneria e portit të Durrësit dhe po bën një lundrim inspektues për të parë se si respektohet ligji i kufirit detar nga pushuesit dhe mjetet që lundrojnë afër bregut. 

Kujtimi.jpg

3.jpg

6.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img