Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
3.1kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
26 °
Enj
27 °
Pre
27 °
Sht
24 °
E martë, 15 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kujtim Gjuzi ‘me shokë’ dorëzojnë listat e deputetëve në KQZ (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

c0d45f344808891bf6a3d0d5e8359d56

Kujtim Gjuzi dhe kryetarët e tjerë të partive që formojnë koalicionin “Aleranca” kanë dorëzuar sot në KQZ emrat e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet e 25 prillit 2021.

Pjesë e këtij koalicioni do të jenë partitë:

-Aleanca Demokratike Shqiptare, Aleanca për Demokraci dhe Solidaritet, Aleanca e Reformave Demokratike, Aleanca për Barazi dhe Drejtësi Europiane, Partia Lëvizja Punëtore Shqiptare, Partia për Mbrojtjen e të Drejtave të Emigrantëve.

159204959_884848355673571_1901232078093454706_n.jpg

158447906_805848973355765_8230474883785414726_n.jpg

158587838_3872053449525574_6499472816787030786_n.jpg

158882084_3642437625804940_7755029526239958376_n.jpg

158985300_343299800346421_1434302129748541711_n.jpg

158887627_274714184090487_8691271006074858385_n.jpg

158846786_224763426041701_7311577385834889905_n_copy.jpg

Kujtojmë se më herët u regjistrua në KQZ koalicioni “Aleanca Ora Kombëtare – Emigracioni – Bashkimi Popullor dhe Konservatorët”, i përbërë nga Partia Konservatore Albania me kryetar Kujtim Gjuzin, Partia Ora e Shqipërisë me kryetar Zef Shtjefnin, Partia Bashkimi Popullor i Pensionistëve Shqiptarë me kryetar Selami Jenisheri dhe Partia Emigracioni Shqiptar, me kryetar Kostaq Papa.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img