Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
75 %
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
39 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Kujtim Gjuzi kërkon votën: Dy kandidatët tanë në Krujë bashkë me zonjat bëjnë 4 vota, na kanë shënuar 3 (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nga anëtarët e koalicionit ABEOK, Kujtim Gjuzi ka “denoncuar” në rrjete sociale mungesën të një vote.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale Gjuzi shkruan se Krujë kanë votuar dy kandidatë me bashkëshortet dhe se ka të paktën katër vota, ndërsa i janë shënuar vetëm 3 vota.

albsig

“Mashrimi i rradhes

Numuratoret politike te ps + pd ne kruje nuk kane lene as 4 votat e dy kandidateve vendas

Te pakten 2 = 2 = 4 or numuruesit e lb 7×7=42

Kandidatet bashke me zonjat e tyre bejne 4 vota o hajna

Sa turp te vjedhesh e te grabisesh voten e qytetareve krutane dhe kur e ben dhondrri hajn ashte ma zi se lumi i zezes ne fk” shkruan Gjuzi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img