Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Kujtim Gjuzi del në mes të Kuvendit dhe thotë me bindje: Nuk ka Covid! I kthehen deputetët e tjerë: Ulu! Ulu ore (DEBATI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

06df647e463938f325b855609089d377

Deputeti Kujtim Gjuzi nga foltorja e Kuvendit është shprehur se infeksioni Covid-19 nuk eziston.

I bindur, nga foltorja Gjuzi tha se ai është vetëm një grip stinor. Mirëpo, deputetët e tjerë, kryesisht ata socialistë i kanë kërkuar të ulje. Një prej tyre ishte Milva Ikonomi, i cili i kërkoi Gjuzit të ulej në vendin e tij.

Gjuzi: Nuk ka Covid-19, është grip stinor

Ikonomi: Ulu ore ulu

Gjuzi: Kusht të ulet? Kush jeni ju që më thoni mua ulu, zonjë? Ju duhet të flisni për ato gratë që janë në grevë, jo të më thoni mua ulu zonja Konomi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img