Tirana
broken clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
62 %
1.5kmh
75 %
Mër
13 °
Enj
11 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
17 °
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Kujt i ngjan vogëlushja? Kejdi Mehmetaj flet për herë të parë për jetën e saj si MAMI

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputetja e LSI-së, Kejdi Mehmetaj, u bë nënë për herë të parë. Ajo u bekua me një vajzë, të cilën e pagëzoi me emrin, Laura.

Së fundmi, ish-deputetja ka rrëfyer emocionet që e kanë shoqëruar gjatë pritjes së ëmbël dhe momentet e bukura tashmë që vajza është vetëm në dy muajt e parë.

Kejdi tha se e ka mësuar që ishte shtatzanë gjatë fushatës në muajin prill, madje tregoi se hera herës konsumonte ndonjë ushqim apo pije që banorët i nxirrnin sikurse ishte dhe rakia. 

Ajo ka rrëfyer se tashmë rutina e saj ka ndryshuar, duke shtuar se proçesi i lindjes nuk shkoi siç e kishte parashikuar pasi nuk ishte shumë i vështirë, por dhe nuk ishte i lehtë.

Kejdi gjithashtu ka zbuluar se vogëlushja është një kopje e të atit, duke theksuar se ardhja në jetë e një fëmije nuk është pengesë në jetën profesionale të një çifti.

Më shumë
spot_img
spot_img