Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Kujt i fishkëllen ashtu ti?!” Kiara shpërthen në të qara dhe debaton ashpër me Luizin: Nuk jam qen rruge unë... (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb
“Kujt i fishkëllen ashtu ti?!” Kiara shpërthen në
Kiara Tito dhe Luiz Ejlli janë përfshirë nëj një debat të ashpër mbrëmjen e djeshme me njëri-tjetrin, në dhomën e gjumit. E prekur nga fjalët e këngëtarit , moderatorja  i tha që të ikë dhe se nuk do të përballet me të, pasi ky i fundit i ka bërtitur dhe është sjellë keq më të. Pjesë nga debati: Kiara: Më ka bërë mua si lolo ky! Kujt i fishkëllen ky moj, kush është ky? Ka mundësi të ikësh, nuk dua të të dëgjoj fare. Luizi:Ku po ik? Do më dëgjosh që çke me të. Kiara: Ik të thashë! Fare nuk dua të të shoh, më bërtet ti mua, kush je ti që më bërtet mua? Luizi: Kush të bërtit? Kiara: E kupton që nuk lejoj as mamin dhe as babin të  më bërtasin kështu. Luizi: Kush të bërtiti moj? Kiara: Hera e fundit  që më bërtet kështu, kaq po të them Luiz. Luizi: Ku të bërtita? Kiara: Mos më fol më me atë ton! Ik që këtu, nuk dua  të të flas fare! Luizi: Ku të bërtita? Kiara: Jo nata e fundit të jetë, po të jetë dita e fundit e jetës. As nuk më intereson hiç! Luizi: Ku të bërtita? Unë flas me ty, ti i kthen përgjigje Deas. Kiara: Kujt i fishkëllën ti ore? Luizi: Kam 9 orë që të thërras o Kiar. Kiara: Ik mëso të flasësh. Nuk jam qen rruge që më flet ashtu ti.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese