Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kujdes PAMJE TË RËNDA! Momenti i ekzekutimit të 31-vjeçarit në mes të VLORËS i kapur në kamera

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

82bac76e7e243b1aeaca37cec8379f6f

Publikohen pamjet e ekzekutimit me armë zjarri të 31-vjeçarit Tauland Gjikaj ditën e sotme përballë Gjykatës së Apelit në Vlorë.

Në pamjet e rënda duken dy persona të pamaskuar që i dalin përballë viktimës, dhe një prej tyre shkrep disa herë armën që mban në dorë. Pas disa sekondash, Gjikaj mund të shihet i shtrirë në tokë.

Taulant Gjonaj, djali i një ish-polici njihej edhe si Taulant Beqiraj dhe Taulant Manaj. Ai ishte arrestuar dy herë më parë dhe në 2019 ishte liruar me kusht. Ai lëvizte në qytet me armë, ndërsa një pistoletë iu gjet edhe ditën e sotme pranë trupit të pajetë.

Policia thotë se i ka identifikuar autorët, ndërsa një prej tyre është ndaluar. Ai është Hans (Andi) Jonuzaj.

KUJDES! PAMJE TË RËNDA:

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img