Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
31 %
7.7kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Kujdes me votimin e radhës në…’, deputetja shqiptare kërcënohet me mesazhe dhe telefonata anonime

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputetja e Kuvendit të Kosovës, e përfolsur shumë edhe për lukun e saj simpatik, Duda Balje, ka treguar nëpërmjet llogarisë së saj në Facebook se është kërcënuar nga disa persona anonimë.

Ajo thotë se i është thënë që të “ketë kujdes për votimin e radhës në Kuvendin e Kosovës”.

Ndërkohë Balje shprehet se kjo gjë nuk ka ndikuar te ajo dhe se është krenare me angazhimin e saj për shtetin.

REAGIM PUBLIK: SOT U KËRCNOVA PATURPËSISHT !

Dëshiroj të ju informoi që sot pasdite kam marrë tri telefonata anonime ( dy në gjuhën sërbe dhe një në gjuhën shqipe) ku nga persona të panjohur jam kërcnuar paturpësisht dhe duke më pohuar ” kujdes për votimin e radhës në kuvendin e Kosovës”!
Unë e kuptoj që dikuj ja kam prish planet dhe ai ” dikushi” nuk po pajtohet me humbjen. Por, ju premtoj që këta njerzë të cilët fshihen pas numrave të panjohur e të cilët po përpiqen të falsifikojn dokumente me qëllim të deskriditimit tim politik, me argumente do ti zhveshi ” lakuriq” para organeve të drejtësis të Kosovës.
I premtoj popullit të Kosovës që votën time kurr askush nuk do të mund ta ndryshoj.
Jam krenare me angazhimin tim për shtetin tim!

Duda

165399737 1880493618780464 208701054417760618 n

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img