Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kujdes kur udhëtoni! Ija e Besit ka disa këshilla për drejtuesit e automjeteve: Të gjithë ata që vijnë nga jashtë-brenda… (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

eed9fdcf4d1fba746e7c5d669a07b0d5

Ija është me gjasa një nga gjyshet më të famshme në Shqipëri falë postimeve të nipit të saj të njohur Bes Kallaku.

Së fundmi, Besi ka publikuar një video ku shfaqen të dy pranë njëri-tjetrit dhe Ija me sinqertetin e saj ka dhënë disa këshilla për drejtuesit e makinave.

Kjo video ka shkaktuar tepër humor tek të gjithë fansat, të cilët e kanë shprehur me komente të shumta.

‘Per të gjithë ata qe vijne nga jashtë-brenda, kujdes kur ecni me makine’, thotë Ija ndër të tjera.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img