Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
50 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
24 °
E hënë, 29 Maj, 2023

Kujdes ku furnizoni makinën, ja 61 karburantet që vjedhin dhe abuzojnë

Lajme të ngjashëm


Më shumë