Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
0 %
Pre
20 °
Sht
25 °
Die
23 °
Hën
25 °
Mar
25 °
E premte, 9 Qershor, 2023

Kujdes ku furnizoni makinën, ja 61 karburantet që vjedhin dhe abuzojnë

Lajme të ngjashëm

Më shumë