Tirana
light rain
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
69 %
3.1kmh
40 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
26 °
Mar
22 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Kujdes! Kjo është arsyeja e vërtetë dhe e rrezikshme pse nuk duhet të hyni në det me tatuazh të ri

Lajme të ngjashëm


Më shumë