Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
51 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
3 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

“Kujdes, do të denoncoj” publikohet video e sherrit në studio, pyetja që acaroi ish-konkurrentin e “Për’puthen”

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një debat mes drejtuesit të emisionit Ronaldo Sharka dhe Erjon Gecës, ish konkurrent i “Për’puthen” është shënuar në “Expuls”.

Ka qenë një pyetje e Sharkës që si duket e ka mërzitur dhe acaruar Erjonin. Pyetja ishte se me çfarë merret ai pasi fotot e tregojnë atë si djalë problematik.

Erjoni e sqaroi dhe i kërkoi moderatorit të mbyllej me aq ajo temë, por Sharkës vijoi deri sa situata agravoi.

Pas insistimit, Erjoni paralajmëroi gazetarin të ndalonte se gjërat mund të shkonin ndryshe.

Sharka shtoi se edhe mund t’a denonconte në polici, por as kjo gjë nuk e trembi Erjonin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img