Hapësire reklamuese

Politikë

Kualifikimi në Euro 2024, Rama: Faleminderit 1000 herë kuqezinjve

Shkruar nga Newsbomb
Kualifikimi në Euro 2024, Rama: Faleminderit 1000 herë kuqezinjve

Shqipëria u ndal në një barazim pa gola me Ishujt Faroe por kuqezinjtë marrin një pikë që i siguron kryesimin e grupit dhe vazon e dytë në shortin e Euro 2024.

Në lidhje me këtë ka reaguar edhe kryeministri Edi Rama, i cili falenderon kombëtaren kuqezi për emocionet që kanë dhuarar gjatë ndeshjeve për kualifikimin në Euro 2024.

“Beautiful Albania  Shqipëria Europiane  Faleminderit edhe njëherë 1000 herë kuqezinjve”, shkruan Rama në postimin e tij.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese