Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Ku ndodhej Elvana në momentin kur ndodhi VRASJA? Flet Klodiana Lala: Aty ishte…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja kanë dalë nga ngjarja e rëndë e ndodhur në ish-Bllok, ku i mbeti i vrarë një person dhe të plagosur 3 të tjerë.

E ftuar në emisionin “Kjo Javë” gazetarja Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja rreth përfshirjes së këngëtares Elvana Gjata në vrasje.

Sakaq, gazetarja ka treguar se ku ndodhej këngëtarja në momentin e vrasjes.

“Dëshmitarët flasin se këngëtarja ka qenë 20 minuta para se të ndodhte debati. Elvana Gjata nuk ka qenë e pranishme. Aty ishte vetëm Popesku, pronari i lokalit i cili shërbente, pasi nuk kishte kamarierë”, u shpreh gazetarja.

Më shumë

spot_img