Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Ku je? Projekti që Ergi la në mes, Barbana Dini sjell zërin e vëllait të ndjerë, publikohet kënga e re (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

83bbe4669b1a050f86e21b8596e7d691

Po bëhen më shumë se dy vite nga ndarja nga jeta e këngëtarit Ergi Dini dhe motra e tij, Barbana ka mbajtur premtimin e dhënë publikisht.

Barbana ka publikuar këngën e fundit të krijuar nga Ergi. “Ku je?”, titullohet kënga dhe është publikuar ditën e djeshme që përkon me ditëlindjen e vëllait të saj të ndjerë.

Në këngë dëgjohet zëri i Ergit, i cili e ka regjistruar vetëm pak kohë para se aksidenti fatal do i merrte jetën.

Ndërkaq, Barbana e ka cilësuar këtë si projektin më të rëndëishëm të jeës së saj. “Më 15 tetor, në ditëlindjen e Ergit vjen bashkëpunimi më i rëndësishëm i jetës time personale dhe artistike! Një këngë e krijuar nga Ergi ku bashkohemi të dy për herë të parë dhe të fundit, në një dimension tjetër! Së bashku me ëngjëllin tim, gjysmën e shpirtit Ergi Dini vjen ‘Ku je’”, shkruante këngëtarja, teksa lajmëroi projektin e ri.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img