Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

‘Ku gabova?’, pas ndarjes nga Alba, Albi Nako shfaqet i zhgënjyer

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e758d20425d377bb39b3d7a4edefc0c5 scaled

Pas divorcit me balerinën Klaudia Pepa, Albi Nako u përfol për një lidhje me bukuroshen Alba Hoxha, por ndonëse asnjëri prej tyre nuk e pranoi, faktet tregonin të kundërtën.

Prej disa kohësh koreografi është zhvendosur në Itali dhe për këtë arsye u tha se gjërat janë bërë serioze, mirëpo duket se largësia paska ndikuar për keq.

Ata ndërprerë marrëdhënien në mënyrë të menjëherëshme, madje fshinë njëri-tjetrin nga Instagrami.

Mirëpo, së fundmi përmes një statusi në ‘Instastory’, Albi duket se ka mbetur i zhgënjyer, nuk dihet nëse është konkretisht për marrëdhënien me Albën , por mbetet për t’u konfirmuar.

‘Ndonjëherë ndodh të pyes veten: ‘Ku gabova?!’… Dhe jeta më përgjigjet: U tregove tepër i mirë me të tjerët’, shkruan koreografi.

Screenshot_13.png

albi-alba-1-e1532095046219.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img