Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022
spot_img

Kthjellime, por edhe vranësira, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti parashikohet me vranësira shtresore në bregdet e zonat e ulëta. Në lindje të vendit do të ketë më tepër kthjellime.

Në orët e mëngjesit do të ketë prani grimcash pluhuri dhe rëre kryesisht në pjesën perëndimore dhe jugore të vendit. Në orët e mëngjesit në ekstremin verior dhe lindor pika shiu.

Era do të fryjë nga kuadrati i jugut mesatare dhe përgjatë vijës bregdetare e vrullshme. Era humb forcën e saj prej pasdites.

Valëzimi në dete parashikohet i forcës 4 dhe 5 ballë kryesisht deri në mesditë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img