Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
1kmh
0 %
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kthjellime e vranësira, mësoni si do jetë moti sot (TEMPERATURAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

976bac6c3868260b5f8ccf0ff22b235a

Dita e mërkurë parashikohet të ketë mot me alternime vranesirash dhe intervale kthjellimi.

 Në veriperëndim të vendit reshje shiu të herpasherëshme me intensitet të ulët, ndërsa në orët e pasdites reshjet e shiut shtrihen edhe në pjesën tjetër të territorit.

Në mbrëmje në veriperëndim reshjet fitojnë intensitet deri të lartë në formën e shtrëngatave.

Era nga kuadrati i jugut me shpejtësi mesatare 1-8m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijës bredgetare dhe zonave luginore fiton shpejtësi deri në 18-20m/sek. Valëzimi në det i forcës 5-6 ballë.

Temperaturat parashikohen në:

zonat malore 4°C deri në 16°C

zonat e ulëta 7°C deri në 20°C

zonat bregdetare 8°C deri në 21°C

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img