Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

Kthjellime dhe vranësira, mësonin si do të jetë moti sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

Territori ynë në orët e para të ditës do të jetë në mbizotërimin e kthjellimeve dhe vranësirave të pakta. Por gjatë mesdites dhe në vijim parashikohet që vranësirat të shtohen gradualisht, ku gjatë pasdites dhe mbrëmjes vranësirat do sjellin reshje të pakta shiu në zonat Veriore dhe pjesërisht Qëndrore.

Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por mbeten kostante në mesditë duke u lubatur nga 2°C deri në 18°C.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare në det me shpejtësi mbi 35 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dallgëzim 3 ballë.

Më shumë
spot_img
spot_img