Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Kthjellime dhe vranësira, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti ditën e sotme në të gjithë vendin do të mbizotërohet nga kthjellimet dhe kalimet e lehta të vranësirave në pothuajse gjithë ditë, ku më të dukshme vranësirat do të jenë në zonat malore.

Por në zonat Lindore dhe Juglindore pritet që herë pas here gjatë mesditës vranësirat të krijojnë mundësi për reshje të izoluara..

Temperaturat  e ajrit do to ulen në mëngjes dhe në mesdite duke luhatur vlerat ditore nga  10°C  deri ne 27°C.

Era do fryë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Jugor duke krijuar dalllgëzim deri në 4 ballë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img