Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

Kthjellime dhe vranësira, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img

Lajme të ngjashëm

Moti këtë të dielë është në favor të pushuesve që kanë zgjedhur të pushojnë në fillim të shtatorit.

Moti për ditën e sotme parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira në zhvillim kryesisht në orët e mesditës.

Era prashikohet të jetë nga jugperëndimi me shpejtësi mesatare 1-7m/sek. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

Më shumë


spot_img
spot_img