Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Kthjellime dhe vranësira, mësoni si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi ynë në pjesën më të madhe paraqitet me kthjellime dhe vranësira kalimtare të cilat më të dukshme do të jenë gjatë orëve të mesditës, duke rrezikuar reshje të pakta dhe të izoluara shiu në zonat malore dhe pjesërisht qëndrore.

Por mbrëmja përmirëson motin dhe në këto zona. Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes dhe në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 14°C deri në 33°C.

Era do të fryjë me shpejtësi 40 km/h nga drejtimi Verior Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim mbi 3 ballë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img