Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.6kmh
90 %
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Kthjellime dhe vranësira kalimtare, si parashikohet të jetë moti sot dhe nesër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ashtu si dita e djeshme edhe për sot moti parashikohet kryesisht i kthjellët si dhe alternime vranësirash kalimtare. Në orët e mesditës në relievet e larta malore parashikohen reshje shiu të dobta dhe lokale.

Për ditën e Diel pritet një përkeqësim i lehtë, raporton Shërbimi Meterologjik Ushtarak.

Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash në të gjithë territorin. Në zonën e jugut parashikohen reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe lokalisht do të jenë në formën e shtrëngatave dhe stuhive afatshkurtër.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img