Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

Kthjellime dhe vranësira, ja si do të jetë moti sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Vendi po vijon të jetë në ndikim të masave ajrore të qendrueshme. Këto do të sjellin mot të kthjellët me vranësira të pakëta në zonat malore.

Nëpër lugina përsëri do të ketë mjegull të mëngjesit. Vesa do të jetë e pranishme gjatë orëve të mëngjesit. Era do të fryjë nga juglindja e lehtë e përkohësisht mesatare në bregdet. Valëzimi në dete i forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore 7C deri në 18°

në zonat e ulëta 11°C deri në 25°C

në zonat bregdetare 13°C deri në 24°C

Ju urojmë një ditë të mbarë në vijim!

Artikulli paraprakFjala
Artikulli tjetërGazeta Dita
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img