Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
34 %
1kmh
0 %
Hën
0 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
10 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Kthjellime dhe vranësira, ja si do jetë moti këtë të diel

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e diel, sipas Shërbimit Meteologjik Ushtarak, parashikohet me mot kryesisht të kthjellët e vranësira të pakta deri mesatare kalimtare.

Duke filluar nga orët e mbrëmjes vranësirat do të vijnë në shtim mesatare deri të dendura.

Në zonën e veriperëndimit reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët deri mesatar në formën e shtrëngatave.

Temperaturat do të luhasin nga vlera më e ulët 7 gradë celsius deri te vlera më e lartë 30 gradë celsius

 

Më shumë


spot_img

spot_img