Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
30 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kthjellime dhe vranësira, e diela nuk është në favor të pushuesve (Parashikimi i motit)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Për  ditën e diel vendi ynë do të ndikohet nga masa ajrore relativisht të paqendrueshme. Moti parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira.

Në mesditë vranësirat do të pasohen nga reshje shiu lokale kryesisht përgjatë relieveve malore.

Era do të fryjë nga kuadrati i veriut me shpejtësi mesatare 1 deri 7m/sek, e cila hera-herës fiton shpejtësi deri në 15m/sek.

auto 71628ab6 1df1 4914 bd9f 77b24e7b75701622322679

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img