Tirana
overcast clouds
3.5 ° C
3.5 °
3.5 °
70 %
2.6kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
Sht
10 °
Die
10 °
E mërkurë, 1 Dhjetor, 2021
spot_img

Kthjellime dhe temperatura deri në 24°C, parashikimi i motit për sot

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Për ditën e nesërme vendi ynë do të vijojë të jetë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike.

Moti parashikohet i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në relievet e larta malore. Nëpër lugina do të ketë në orët e mëngjesit mjegull të dendur apo mjegullinë si dhe vesë.

Era do të fryjë me drejtim verilindje – juglindje 1-5m/sek ndërsa në bregdet 8-10m/sek. Valëzimi në dete të forcës 1-2 ballë.

Temperaturat parashikohen:

në zonat malore 2C deri në 15°C

në zonat e ulëta 5°C deri në 24°C

në zonat bregdetare 10°C deri në 23°C

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img