Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
24 %
1kmh
0 %
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Kthehet “tapë” në shtëpi dhe konfliktohet me familjarët, 44-vjeçari në Korçë vetëplagoset me thikë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një konflikt ka ndodhur pasditen e sotme në Korçë, ku për pasojë ka mbetur i plagosur një person.

Paraprakisht mësohet se 44-vjeçari i cili ka qenë në gjendje të dehur, është konfliktuar me familjarët dhe si rezultat është vetëplagosur me mjet prerës në bark.

Ai është dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal të Korçës për të marrë ndihmën e parë mjekësore dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Ndërkohë, policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Korçë/Informacion paraprak

Më datë 21.05.2021, rreth orës 18:00, në Spitalin e Korçës, ka shkuar për ndihmë mjekësore, shtetasi R. Xh., rreth 44 vjeç, banues në Korçë, i cili në gjendje të dehur, në banesën e tij, dyshohet të jetë vetëplagosur, me mjet të mprehtë dhe aktualisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Më shumë

spot_img
spot_img