Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Politikë

Kthehet sot nga Sofje, Rama konferencë urgjente në Rinas, ç’pritet të thotë

Shkruar nga Newsbomb

Kryeministri Rama kthehet ditën e sotme nga samiti i Sofjes. Rama kthehet sot në mesditë, ndërsa zyra e shtypit në Kryeministri ka lajmëruar se numri një i qeverisë do të mbajë një konferencë.

Madje konferenca do të mbahet në Aeroportin e Rinasit. “Sot në orën 12:45 në Aeroportin e Rinasit, konferencë për mediat e Kryeministrit Edi Rama”, thuhet në njoftim.

Nuk dihet se çfarë do komunikojë me kaq urgjencë Rama, por rezultatet e samitit në Sofje si dhe zhvillimet e fundit në politikë, mud të jenë pjesë e fjalimit të kryeministrit.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese