Tirana
few clouds
23 ° C
23 °
23 °
40 %
4.1kmh
20 %
Pre
23 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
23 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Kryetarja e OSBE: Urimet më të ngrohta për fitoren e kolegut tim Edi Rama

spot_img

Lajme të ngjashëm

Vijojnë urimet nga ndërkombëtarët për fitoren e thellë të kryeministrit Edi Rama në zgjedhjet parlamentare të 25 prillit 2021.

Është Ann Linde, kryetarja e OSBE ajo që ka shprehur urimet më të ngrohta dhe më të përzemërta për kolegun e saj Edi Rama.

Linde apelon për bahkëpunim të fortë dhe të vazhdueshëm mes tyre.

Urimi i Ann Linde

Urimet e mia më të ngrohta kolegut tim të dashur Edi Rama mbi rezultatet e zgjedhjeve parlamentare në Shqipëri. Në pritje të bashkëpunimit tonë të ngushtë të vazhdueshëm në Trojkën e OSBE!

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img