Tirana
broken clouds
18 ° C
18 °
18 °
72 %
2.6kmh
75 %
Sht
16 °
Die
21 °
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
19 °
E shtunë, 15 Maj, 2021
spot_img

Kryeson listën socialiste të Tiranës, Luljeta Bozo kthehet në shtëpi e kujdeset për lulet (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mosha ndoshta bën të vetën dhe nuk e lejon të jetë nëpër zyra organizimi për tu marrë me votuesit, ata që kanë hedhur votën e atyre që nuk kanë shkuar ende.

Luljeta Bozo, zonja që hap listën e PS për Tiranën shfaqet në ballkonin e shtëpisë së saj, tashmë duke u kujdesur për lulet.

Ajo është mes familjarëve të saj, djalit regjisorit Petri Bozo dhe gazetares e producentes Alda Bida, duke treguar se gjithë familja e saj ka votuar.

luljeta 1
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img