Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

Kryeministrin nuk e keni parë ndonjëherë kështu, ia marr valles në dasmë (Video)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1c10e365247b858bdac07f0a674566c7

Kryeministri i Kosovës, Isa Mustafa sonte po e marton djalin e tij, Besnikun.

Klan Kosova ka siguruar një video në të cilën Mustafa shihet duke vallëzuar me djalin dhe nusen.

Janë të rralla rastet kur Mustafa është parë tek kërcen, madje ai cilësohet edhe si njëri nga politikanët më serioz.

Mustafën sot më herët e kishte vizituar edhe Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, për t’i uruar martesën e djalit.

Më shumë

spot_img
spot_img