Tirana
scattered clouds
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
48 %
4.1kmh
40 %
Hën
29 °
Mar
33 °
Mër
34 °
Enj
37 °
Pre
40 °
E hënë, 15 Gusht, 2022
spot_img

Kryeministri shqiptar i Malit të Zi shijon ndeshjen në “Air Albania”, pozon me Ballën dhe Ahmetajn

spot_img

Lajme të ngjashëm

Edhe kryeministri shqiptar i Malit të Zi, Dritan Abazovic, ndodhet në “Air Albania”, ku ka ndjekur ndeshjen e Romës dhe Feyenoord.

Abazoviç ka pozuar me kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, zëvendëskryeministrit Arben Ahmetajt si dhe futbollistit të madh kroat, Davor Suker.

albsig

Ata pozojnë të buzëqeshur teksa kanë shijuar dhe fitoren historike të Romës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img