Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Kryeministri Rama uron Pashkët Ortodokse

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka uruar mbrëmjen e sotme festën e Pashkëve dhe gjithë besimtarët ortodoksë.

Kreu i PS ka postuar një foto domethënëse në rrjete sociale teksa shkruan: GËZUAR PASHKËT ORTODOKSE!

180166682 10158731015981523 7523178648161424960 n

Më herët edhe Presidenti i Republikës, Ilir Meta uroi besimtarët e krishterë në këtë ditë të shënuar për ta.  

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img