Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Kryeministri Rama, publikon raportin për Durrësin: Probleme me kanalizimet dhe ujin e pijshëm

Lajme të ngjashëm

 

Më shumë