Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Kryeministri Rama publikon pamjet e lagjes “Rilindja” në Shijak: 665 apartamente të reja për 802 familje

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këto janë pamjet e lagjes së re të Shijakut, lagja “Rilindja” në të cilën do të jetojnë familjet e prekura nga tërmeti tragjik i vitit 2019. Pamjet i shpërndan kryeministri Edi Rama dhe uron një fundjavë të mbarë.

“Mirëmëngjes, dhe me lagjen e Rilindjes me 665 apartamente, e cila përmbyll edhe Programin e Rindërtimit në Shijak ku për 802 familje është siguruar një strehë e re pas goditjes tragjike nga tërmeti, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkruan Rama dhe ndan pamjet e mëposhtme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img