Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
72 %
5.1kmh
90 %
Pre
13 °
Sht
15 °
Die
13 °
Hën
10 °
Mar
9 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Kryeministri Rama në Francë, merr pjesë në Forumin e Paqes që mbahet në Paris

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi rama ndodhet në Francë, pasi ka marrë pjesë në Forumin e Paqes që mbahet në Paris nga 11-13 nëntor.

Rama mori pjesë në ceremoninë e hapjes, ndërsa më pas ishte edhe pjesë e panelit digjital “Ndalo-dhe-Ec – Si të rivendosim lëvizshmërinë globale”.

Pjesëtartë e këtij paneli diskutuan sesi vendet mund të koordinohen më mirë dhe cilët institucione apo aktorë mund të ofrojnë rregulla dhe mekanizma, për të përmirësuar lëvizshmërinë në kohët e Covid-19.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img