Tirana
few clouds
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
E diel, 29 Janar, 2023

Kryeministri Rama merr pushimet, destinacioni Majemi

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama dhe bashkëshortja e tij, Linda do të pushojë disa ditë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Sipas disa mediave kreu i Qeverisë do të pushojë pak ditë në Majemi së bashku me familjen e tij.

Nuk dihet nëse do të jete edhe djali i vogël, Zaho dhe fëmijët e tjerë të familjes, por dihet që ai do të shoqërohet nga bashkëshortja. Sakaq, nuk bëhet e ditur se kush është pritësi i Kryeministrit, megjithëse çifti Rama do të jetë edhe në shoqërinë e njerëzve të tjerë.

Majemi është një prej 4 destinacioneve më të pëlqyera në SHBA. Aktualisht atje klima është e ngrohtë dhe mund të dalësh lirshëm në plazh. Përveç kësaj Majemi është një destinacion shumë i rëndësishem kulturor, ndërsa nuk dihet nëse kryeministri do të hapë edhe atje ndonjë ekspozitë personale.

Më shumë


spot_img
spot_img