Tirana
broken clouds
12 ° C
12 °
12 °
82 %
1kmh
75 %
Mar
14 °
Mër
11 °
Enj
14 °
Pre
17 °
Sht
9 °
E martë, 13 Prill, 2021
spot_img

Kryeministri poston video-montazhin epik: Basha në rolin e berberit duke ‘qethur’ Ramën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama dihet tashmë se kanalin e komunikimit “Instagram” e përdor jo vetëm për të treguar punën e tij dhe qeverisë, por edhe për të publikuar gjëra “soft”, me karakter humoristik.

Më të shumta i ka postimet me kundërshtarin e tij politik, Lulzim Basha. Edhe kësaj here Kreu i Qeverisë, i tunduar nuk ka mundur t’i rezistojë një video-montazhi epik ku shihet sikur Basha është në rolin e berberit duke e qethur.

Në fakt është sekuenca e video së Ramës duke u qethur, e bashkuar me sekuencën e Bashës në videon që gruaja e tij publikoi, teksa shihej duke gatuar në kuzhinë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img