Kryeministri mban me të mira gazetarët, i pret me pije e ushqim (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:31 13-10-2017 Kryeministri mban me të mira gazetarët, i pret me pije e ushqim (FOTO)

Me sa duket politikanët kanë filluar të kujdesen më shumë sesa duhet për ata që duan t’i ndjekin.

Kreu i qeverisë së Kosovës Ramush Haradinaj mesa duket ka nisur të shqetësohet për gazetarët që do marrin pjesë në konferencat e tij.

Në ambjentet e kryeministrisë ai ka vendosur pije dhe ushqime të ndryshme në sallën e gazetarëve, shkruan Indeksonline, raporton newsbomb.al.

Përfaqësuesit e mediave mesa duket kanë mbetur të kënaqur nga ky fakt dhe kanë nisur menjëherë vetëshërbimin për të shijuar ushqimin dhe ëmbëlsirat e ndryshme.

Screenshot_2.jpg

22546750-10214272812084243-924145594-o-1.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Masakra në Lushnje, flet dëshmitari okular: Tre persona me kallash qëlluan drejt djemve
Piloti i drogës kërkesë të veçatë për drejtësinë italiane »
Article Logic
Execution time: 0.011973142623901
array(1) { ["section"]=> string(73) "kryeministri-mban-me-te-mira-gazetaret-i-pret-me-pije-e-ushqim-foto-95778" }