Tirana
few clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
47 %
1.5kmh
20 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
30 °
Die
31 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kryeministri izraelit falenderon Shqipërinë: Faleminderit që qëndroni krah nesh dhe mbështesni të drejtën tonë për vetëmbrojtje kundër sulmeve terroriste

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu, në një postim në rrjetet sociale ka falenderuar disa shtete për mbështetjen që po i japin Izraelit në luftimet ndaj Palestinës.

Mes shteteve që Netanyahu falenderon është edhe Shqipëria, teksa kryeministri izraelit thotë se sulmet e izraelit janë për vetëmbrojtje ndaj sulmeve terroriste.

“Faleminderit që qëndroni krah Izraelit dhe mbështesni të drejtën tonë për vetëmbrojtje kundër sulmeve terroriste”, shkruan Benjamin Netanyahu.

Kujtojmë se mes Izraelit dhe Palestinës po zhvillohen prej ditësh konflikte të armatosura, ku drejt secilës palë lëshohen raketa të shumta. Për pasojë, deri më tani kanë humbur jetën më shumë se 200 persona, mes të cilëve edhe shumë të mitur.

Screenshot 4 21

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img