Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
71 %
2.1kmh
0 %
Enj
13 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
18 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Kryeministri i Izraelit shpërndan statusin e Ballës: Sot bashkë tek Forumi Ballkanik kundër Anti-Semitizmit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

ac2c7c48274377653af086a6510d62f8

Kryeministri i Izraelit, Benjamin Netanyahu ka shpërndarë statusin e kryetarit të grupit parlamentar socialist në Shqipëri, Taulant Balla lidhur me Forumin Ballkanik Kundër Antisemitizmit.

Balla rreth 2 orë më parë ka bërë një postimi në ‘twitter’ ku shkruan se të gjithë së bashku do të takohen tek Forumi Ballkanik Kundër Antisemitizmit.

Ndër të tjera Balla në postimin e tij shkruante se është krenar që Shqipëria qëndron në këtë ngjarje historike, pranë aleatëve.

Postimi i Ballës:

Sot takohemi të gjithë së bashku në http: // balkans.combatantisemitism.org. Ngjarje e Madhe Historike për Rajonin tonë të Ballkanëve! Ne qëndrojmë së bashku me partnerët dhe aleatët tanë SHBA, SecPompeo

BE

@DavidSassoli

 #Izrael

@netanyahu

@CombatASemitism

 Shqiperi shume krenare që po pret këtë Ngjarje # të Madhe Historike

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img