Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Kryeministri i Izraelit në gjendje të rëndë, dërgohet me urgjencë në spital

spot_img

Lajme të ngjashëm

e7258a0fa532cab25ffa021b12638eaa

Kryeministi izraelit Benjamin Netanjahu, raportohet se është shtruar me urgjencë në spital pas disa komplikacioneve shëndetësore që kishte shfaqur ditët e fundit.

Zëdhënësi i tij ka konfirmuar se Netanjahu është dërguar në spital pas etheve të larta dhe kollës së fortë.

Përkeqësimi i tij shëndetësor vjen fill pas akuzave të shumta për ryshfete, mashtrime dhe shkeljen e besimit të publikut. Ai gjithashtu pretendohet se ka marrë 100 mijë dollarë dhurata nga mbështetësit e tij të pasur.

Kryeministri izraelit i ka mohuar të gjitha akuzat, duke pranuar t’i nënshtrohet të gjitha hetimeve.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img