Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
71 %
1.2kmh
74 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
21 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Kryeministri i Italisë uron Edi Ramën për fitoren, ja mesazhi që i shkruan

spot_img

Lajme të ngjashëm

Numërimi  i  votave është mbyllur në të gjitha qarqet përveç Tiranës dhe deri tani kryeministri Edi Rama kryeson bindshëm për të marë sërish drejtimin e vendit.

Kryeministri i Italisë Paolo Gentilioni e ka uruar menjëherë Edi Ramën për fitoren e arritur ku shkruan se është një “fitore e merituar”.

“Një fitore e merituar për Shqipërinë. PS një shembull i  veçantë urime të gjithë shqiptarëve”.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img